Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 26 вересня по 8:00 27 вересня 2021 року
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 4 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 3 особи постраждали.
Дорожньо-транспортні пригоди:
- в с. Кукшин Ніжинського району (Вертіївська ТГ) по вул. Центральній о 22 год. 41 хв. 25 вересня водій мопеду "Дельта" не впорався з керуванням та в’їхав в стіну будівлі "Кафе". Внаслідок ДТП водій і пасажирка мопеда отримали тілесні ушкодження та після надання медичної допомоги були відпущені додому.
- в м. Чернігові по вул. Толстого біля будинку №80 о 03 год. 40 хв. 26 вересня водій автомобіля марки "ГАЗ 33023" здійснив наїзд на пішохода. В результаті ДТП пішохід отримав травми та був доставлений до Чернігівської міської лікарні №2, де помер в реанімаційному відділенні.
- на 45 км автодороги Н-27 Чернігів-Мена-Сосниця-Грем'яч (перед населеним пунктом Березна) о 17 год. 44 хв. 26 вересня водій мотоцикла "Honda" здійснив зіткнення із зустрічним автомобілем "Hyundai", після чого сталося зіткнення з попутним автомобілем "BMW". В результаті ДТП водій мотоцикла отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до Чернігівської обласної лікарні.
- на автодорозі Ніжин-Прилуки біля с. Мала Дівиця Прилуцького району (Малодівицька ТГ) о 19 год. 01 хв. 26 вересня водій автомобіля "Renault Duster" здійснив зіткнення з автомобілем "ЗАЗ 1102". В результаті ДТП водій автомобіля "ЗАЗ 1102" від отриманих травм загинув на місці аварії.
Пожежі в житловому секторі:
- в м. Мена Корюківського району (Менська ТГ) в господарстві по вул. Семашка, 4 о 18 год. 48 хв. 26 вересня сталася пожежа житлового будинку (5х10 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено покрівлю на площі 20 кв. м та майно. Ймовірна причина пожежі - коротке замикання електромережі.
- в с. Нічогівка Чернігівського району (Козелецька ТГ) в господарстві по вул. Шевченка, 19 о 20 год. 53 хв. 26 вересня сталася пожежа навісу для зберігання дров (3х3 м, конструктивні елементи з дерева, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено конструктивні елементи навісу. Ймовірна причина пожежі - підпал.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 11-16 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 13 мкр/год., Прилуки – 16 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка – 12 мкр/год., Сновськ – 12 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 26 вересня по 20 годину 27 вересня очікується мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер північно-східний 7-12 м/с. Температура вночі 2-7º, вдень 11-16º тепла.
По Чернігову температура вночі 4-6º, вдень 13-15º тепла.
Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА
Останні новини Чернігівщини
470 аграріїв Чернігівщини отримали банківські кредити на розвиток 17:54
У 2025 році 13261 український агровиробник отримав 100,1 млрд гривень банківських кредитів на розвиток. Із них за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9» було профінансовано 6565 агропідприємств на суму 43,9 млрд гривень.
Нетверезий за кермом — загроза для всіх 17:22
Учора, близько 8-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду на вулиці Олександра Довженка. На місце події одразу направили екіпаж патрульних.
З початку 2025 року до Державного земельного кадастру внесено відомості про нормативну грошову оцінку земель 306 населених пунктів Чернігівщини 16:51
З початку 2025 року працівники землевпорядної служби Чернігівщини внесли до Державного земельного кадастру відомості про нормативну грошову оцінку земель 306 населених пунктів області.
Протягом минулої доби на Чернігівщині зареєстровано 7 пожеж 16:18
Протягом минулої доби на Чернігівщині зареєстровано 7 пожеж: 5 – у житловому секторі, 1 – на транспорті та 1 – у природних екологічних системах.
Як забезпечити стабільний інтернет під час блекаутів – на нараді з провайдерами 15:45
Заступник голови Чернігівської ОДА Сергій Зенченко провів робочу нараду з провайдерами фіксованого Інтернету Чернігівської області.