Поблизу Чернігова поліцейські затримали вантажівку, водій якої залишив місце ДТП
Група реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління поліції зупинила вантажний автомобіль з явними механічними пошкодженнями за півсотні кілометрів від місця автопригоди з потерпілими, скоєної на території Сновської громади.
Водій-втікач перебував у нетверезому стані.
Повідомлення про ДТП на автошляху Сновськ – Березна поліція отримала сьогодні близько першої години дня. На місце події негайно прибула група реагування патрульної поліції Корюківського району.
Правоохоронці встановили, що на заокругленні дороги зіткнулися легковик та вантажний автомобіль з напівпричепом. Внаслідок ДТП травмувався 69-річний пасажир легкової автівки, його каретою «швидкої допомоги» доправили до медичного закладу.

Водночас вантажівки не виявилося на місці інциденту. Після зіткнення її водій продовжив рух у бік Чернігова. На пошук і затримання втікача поліція негайно орієнтувала особовий склад Чернігівського та Корюківського районних підрозділів поліції. На автошляхах були виставлені додаткові патрульні наряди.
Група реагування патрульної поліції Чернігівського РУП зупинила вантажний автомобіль з помітними механічними пошкодженнями на трасі Чернігів – Мена поблизу обласного центру. При спілкуванні з правоохоронцями 32-річний водій демонстрував явні ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловіка доставили на огляд до лікаря-нарколога, який підтвердив: вміст алкоголю в крові водія вантажівки становить 1,02 проміле (тобто у понад 5 разів перевищує допустиму межу).

У діях чоловіка вбачаються ознаки злочину, передбаченого частиною 1 статті 286-1 Кримінального кодексу України — «порушення правил безпеки дорожнього руху особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння». Можливе покарання для зловмисника — до трьох років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від трьох до п’яти років.
Сектор комунікації
поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.