Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 02:45:18

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 744 особи

23.09.2021   16:29Агенцiя

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 23 вересня в області щеплено першою та другою дозою 313 584 людини.

 Зокрема:

- вакциною AstraZeneca – 48 014 (28 739 перша доза + 19 275 друга);

- вакциною CoronaVac – 117 444 (66 343 перша доза + 51 101 друга);

- вакциною Comirnaty (Pfizer-BioNTech) – 102 612 (57 590 перша доза + 45 022 друга);

- вакциною Moderna (United States) – 45 514 (23 339 перша доза + 22 175 друга).


За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 744 особи, з них:

- вакциною AstraZeneca – 646 (454 перша доза та 192 друга);

- вакциною CoronaVac – 1 976 (1361 перша доза та 615 друга);

- вакциною Comirnaty (Pfizer-BioNTech) – 1 122 (774 перша доза та 348 друга).

За інформацією Чернігівського обласного
центру громадського здоров’я

Останні новини Чернігівщини

За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.

Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33

З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.

Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10

У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.

Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35

Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.

Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03

Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини