Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 червня, 17:25:02

Представники Апарату РНБО пройшли вогневу підготовку на полігоні в Десні

23.09.2021   10:12Агенцiя

На базі 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України «Десна» імені князя Ярослава Мудрого відбулися показові та практичні заняття з військовозобов’язаними Апарату Ради національної безпеки та оборони.

Про це інформує пресслужба РНБОУ.

Показова частина занять передбачала ознайомлення із системами підготовки українських військовослужбовців та матеріально-технічною базою.

Працівники Апарату РНБО України взяли участь у практичних заняттях з мобілізації та територіальної оборони. Зокрема, відбулися тренінги в навчальних класах на спеціалізованому обладнанні, серед якого машини для підготовки водіїв великогабаритної техніки, танкістів тощо.

Крім того, під час навчань з працівниками РНБОУ відбулися практичні заняття з вогневої підготовки, а також тактичної медицини.

Під час занять представники Апарату РНБО України ознайомилися із матеріально-технічною базою «Десни», системами підготовки військовослужбовців та практично виконали деякі навчальні вправи.

Останні новини Чернігівщини

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40

Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.

Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18

13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.

Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34

Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.

Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.

Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині 13:07

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область. Інформації про постраждалих не надходило.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини