Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 14 лютого, 12:53:17

Нова пошта додатково набирає 2500 співробітників по всій Україні

23.09.2021   09:55Агенцiя

Нова пошта готується до високого сезону та додатково набирає 2500 співробітників на посади операторів відділень, кур’єрів та вантажників на сортувальні термінали.

Компанія пропонує всім новим співробітникам довгострокову співпрацю.

«Це не сезонна робота, усі співробітники будуть оформлені в штат і залишаються працювати з нами на постійній основі. Кожен працівник Нової пошти має офіційне працевлаштування, стабільну зарплату та безкоштовне медичне страхування. Для співробітників сортувальних терміналів у нас передбачений трансфер, безкоштовні обіди та проживання», - говорить Ніна Масюк, HRD Нової пошти.

Вакансії відкриті у містах-мільйонниках, обласних та районних центрах по всій Україні.
Більше дізнатися про вакансії в Новій пошті можна за посиланням https://novaposhta.ua/all_jobs  або по телефону: 067 000 00 25

Для Нової пошти високий сезон починається вже у жовтні й триває до Нового року. Саме на цей період припадає велика кількість покупок із українських інтернет-магазинів та з-за кордону. За нашими даними, обсяги доставок зростають на 30-50% у порівнянні з літніми місяцями. Адже це час акційних пропозицій Чорної п’ятниці, закупівлі подарунків для близьких та рідних до новорічно-різдвяних свят тощо.
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини