Поліція Чернігівщини встановила осіб, причетних до розбійного нападу в Бобровицькій громаді
Співробітники Ніжинського районного відділу поліції та Управління карного розшуку ГУНП в Чернігівській області встановили осіб, причетних до розбійного нападу на пенсіонерку.
Зранку 18 вересня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з сіл Бобровицької громади стався розбійний напад. На місце події виїхали слідчо-оперативна група, співробітники кримінальної поліції та керівництво Ніжинського районного відділу, а також оперативники Головного управління Нацполіції в Чернігівській області.
Поліцейські оглянули місце події, опитали ймовірних свідків та очевидців. Попередньо правоохоронці встановили, що вночі група осіб пошкодила вікна та двері в будинку жінки 1959 року народження. Фігуранти проникли в помешкання з метою наживи.
У цей момент жінка прокинулася та почала кликати на допомогу. Один з чоловіків зв’язав пенсіонерку, та декілька разів вдарив її металевою палицею. Від отриманих ударів жінка втратила свідомість, а чоловіки продовжили нишпорити по будинку в пошуках цінних речей.
Фігуранти зірвали з жінки золотий ланцюжок, забрали її мобільний телефон, ікони, дрібні гроші, деякі речі домашнього вжитку та зникли в невідомому напрямку.
Поліцейські одразу встановили, що чоловіки пересувалися на автомобілі. Транспортний засіб правоохоронці знайшли покинутим неподалік м. Бобровиці Ніжинського району. Під час огляду легкового автомобіля правоохоронці виявили частину речей з будинку потерпілої.
Низка вилучених речових доказів вказувала на чотирьох місцевих мешканців, які могли бути причетними до скоєння розбійного нападу. Тож правоохоронці почали встановлювати їх місцеперебування.
Одного з них поліцейські побачили на відрізку дороги між покинутим авто та його будинком. Коли чоловік побачив поліцейське авто, навіть намагався втекти. Утім, правоохоронці його наздогнали. Ще троє молодиків переховувалися вдома у родичів, які винаймають житло в Бобровиці. Усіх чотирьох осіб правоохоронці затримали для проведення подальших слідчих дій.
Найстаршому з фігурантів 22 роки і він вже був судимий за вчинення крадіжки, поєднаної в приміщення. Ще трьом хлопцям 15-17 років. Наразі поліція встановлює роль кожного з них у цьому правопорушенні.
Організатора розбійного нападу поліція затримала в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістила його до ізолятора тимчасового тримання.
Триває досудове розслідування у рамках кримінального провадження, відкритого за ознаками частини3 статті 187 Кримінального кодексу України — розбій, поєднаний з проникненням у житло. Таке правопорушення карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років із конфіскацією майна.
Сектор комунікації
поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20
27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.
В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16
Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.
За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині 18:11
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 13 років позбавлення волі отримав військовослужбовець збройних сил рф, який знущався та катував цивільних на Чернігівщині.
Житель Чернігівщини втратив понад 5 тисяч гривень, купуючи зарядну станцію 18:09
Хотів придбати зарядну станцію, натомість втратив понад 5 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 16:06
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили про підозру лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по території України.