Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 лютого, 09:00:30

Керівник поліції Чернігівщини провів прийом громадян в Ічнянській та Парафіївській територіальних громадах

17.09.2021   14:41Агенцiя

Начальник Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Володимир Нідзельський особисто поспілкувався з мешканцями двох громад Прилуцького району та посприяв у розв’язанні їх проблем.

В Ічні Володимир Нідзельський зустрівся із міським головою Оленою Бутурлим, в Парафіївці — з селищним головою Галиною Петрушею. Під час прийому громадян також були присутні начальник Прилуцького районного відділу поліції Назар Парацій.

Вони обговорили перспективу створення на території громад поліцейських станцій, де в майбутньому будуть працювати офіцери громад. Наразі у цих приміщеннях тривають ремонтні роботи.

На прийомі громадян жителька Ічні подякувала головному поліцейському Чернігівщини за якісну роботу його підлеглих. Вона розповіла, що на День міста Ічні у неї вкрали велосипед, поліцейські оперативно знайшли зловмисників та повернули їй майно.

Молоді люди запитували у головного поліцейського, чи може поліція посприяти в облаштуванні біля закладів освіти дорожніх знаків, розмітки тощо.

Пенсіонери переважно просили правоохоронців посилити патрулювання публічних місць пізно ввечері, адже гучні компанії заважають їм відпочивати.

«Я вже наказав особовому складу частіше патрулювати місця, де збираються компанії людей, які вживають алкогольні напої. Ми будемо проводити профілактичні бесіди та складати на правопорушників адміністративні протоколи, — каже начальник ГУНП в Чернігівській області Володимир Нідзельський, — А щодо дорожньої розмітки поблизу шкіл, ми підготуємо запити до відповідних служб. Разом із тим ювенальні поліцейські щоденно проводять заняття зі школярами та нагадують їм правила дорожнього руху».



Нагадаємо, Володимир Нідзельський провів прийоми громадян вже у Сновській та Холминській громадах Корюківського району, Бахмацькій та Дмитрівській громадах Ніжинського району, а також в Деснянській та Остерській громадах Чернігівського району.

Наступний прийом громадян відбудеться 21 вересня в Новгород-Сіверській та Семенівській територіальних громадах.

З вересневим графіком зустрічей з громадянами в інших громадах можна ознайомитися нижче. Поліція закликає охочих записуватися на прийом за номером телефону (0462)619-110.



Сектор комунікації
поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27

Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.

Сонячна енергетика для медичних закладів: Чернігів і Rotary Club продовжують співпрацю 16:49

5 лютого Чернігів відвідали представники Rotary Club «Kyiv–Capital» — партнери Чернігівської міської територіальної громади, за підтримки яких уже реалізовано важливий соціальний проєкт та триває підготовка до впровадження наступної ініціативи.

Чернігівщина реалізує Резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»: підбито підсумки моніторингу за 2025 рік 14:47

Відбулося чергове засідання Коаліції «Чернігівщина 1325», ключовою темою якого став моніторинг виконання Плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року в Чернігівській області у 2025 році.

6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43

Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках

Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.