У Чернігові визначатимуть оператора автоматизованої системи обліку оплати проїзду в автобусах громадського транспорту
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 16 вересня, створив конкурсний комітет для проведення конкурсу з визначення оператора автоматизованої системи обліку оплати проїзду у міському пасажирському автомобільному транспорті Чернігова та затвердив його персональний склад.
Нагадаємо, що для впровадження електронного квитка у пасажирському автомобільному транспорті Чернігова, з метою підвищення якості та ефективності надання послуг із перевезень пасажирів, рішенням виконкому yнещодавно вже затверджене Положення про оператора автоматизованої системи обліку оплати проїзду. Цим документом визначено всі відносини оператора, який обирається на конкурсній основі, міської влади і перевізника. Організатором конкурсу буде управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради.
Як повідомив сьогодні на засіданні виконкому керівник цього управління Олександр Рижий, відповідний конкурс оголошуватиметься вже наступного тижня. Пропозиції прийматимуться протягом 15 днів. Він також додав, що договори на перевезення пасажирів в автобусах громадського транспорту завершуються на початку 2022 року, і наразі вже йде підготовка до конкурсу перевізників. Згідно з його правилами, на той час у перевізників повинні бути підписані угоди або попередні угоди з оператором автоматизованої системи обліку оплати проїзду щодо встановлення в автобусах валідаторів для зчитування електронного квитка.
До складу конкурсного комітету з визначення оператора автоматизованої системи обліку оплати проїзду входять представники профільних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, перевізників та громадських організацій. Не можуть до нього входити представники суб’єктів господарювання, які провадять діяльність, пов’язану з обробленням даних, розміщенням інформації на веб-вузлах щодо роботи транспортних засобів.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.