Чернігівські поліцейські затримали двох іноземців за квартирні крадіжки
Сьогодні співробітники кримінального блоку Чернігівського районного управління поліції спільно з Управлінням карного розшуку поліції області за силової підтримки роти поліції особливого призначення затримали двох іноземців, які підозрюються у крадіжках грошей та золота з квартир чернігівців.
13 вересня близько 6-ї ранку до поліції надійшло повідомлення від 48-річної мешканки Чернігова. Жінка повідомила, що за її відсутності хтось побував у неї вдома і викрав гроші. На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група поліції.
Упродовж кількох хвилин поліцейські вийшли на слід підозрюваних у крадіжці. Двоє іноземців якраз були в сусідньому під’їзді, де обікрали ще одну квартиру.
Оперативники за силової підтримки спецпризначенців затримала обох чоловіків у порядку статті 208 Кримінально процесуального кодексу України.
Поліцейські вилучили у підозрюваних викрадені гроші, а також ювелірні вироби з золота, які вони вкрали з другої квартири.
Правоохоронці встановили, що зловмисники (1974 та 1978 років народження) уродженці однієї з країн Кавказького регіону. До Чернігова вони прибули кілька днів тому. Обоє іноземців нині фігурують у кримінальному провадженні за фактом крадіжки з оселі киян, яке розглядається в суді Київщини.
Поліція помістила підозрюваних до ізолятора тимчасового тримання. Слідчі інкримінують чоловікам вчинення злочину, передбаченого частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло). Її санкція передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.
Нині поліцейські перевіряють зловмисників на причетність до скоєння аналогічних злочинів по всій Україні.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації
поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02
Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.
Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38
До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.
Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36
Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».
Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.
Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50
Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною