Чернігівськім наркоділкам - військовослужбовцю та цивільному обрано запобіжний захід
Затриманим 09.09.2021 військовослужбовцю-контрактнику однієї з військових частин ЗСУ, яка дислокована у м. Чернігів, та його цивільному спільнику обрано запобіжний захід.
Нагадаємо, що обох фігурантів було затримано за процесуального керівництва Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону під час чергового збуту наркотичної речовини - амфетаміну. До того ж, ця група осіб у червні – вересні 2021 року неодноразово здійснювала виготовлення та подальший збут серед військовослужбовців та цивільних осіб вказаної психотропної речовини у військовому містечку смт. Гончарівське та м. Чернігові.
11.09.2021 Новозаводський районний суд м. Чернігова задовольнив клопотання Чернігівської спецпрокуратури та обрав обом затриманим запобіжний захід у виді тримання під вартою з альтернативою застави в розмірі 475 тисяч грн. кожному.
Слідство триває.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.