Ніжинські поліцейські знищили незаконний посів двометрових конопель у Бобровиці
Сьогодні правоохоронці провели санкціонований обшук у господарстві 42-річного мешканця Бобровиці та виявили на його присадибній ділянці 25 рослин, схожих на коноплі.
Також у фігуранта зберігалася вдома подрібнена речовина рослинного походження вагою понад 500 грамів, пристрій для куріння конопель та подрібнення і просіювання наркотичних рослин. Вилучені рослини та пристрої були направлені на проведення експертних досліджень.
За цим фактом сектор дізнання Ніжинського районного відділу поліції розслідує провадження, відкрите за частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту). Її максимальна санкція – обмеження волі на строк до п’яти років.
Ще одне провадження поліцейські відкрили за частиною 1 статті 310 Кримінального кодексу України (посів або вирощування снотворного маку чи конопель), що передбачає до семи років позбавлення волі.
Нині триває досудове розслідування.
Сектор комунікації
поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.