Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 червня, 15:28:01

Керівник поліції Чернігівщини провів прийом громадян у Сновській та Холминській територіальних громадах

09.09.2021   10:05Агенцiя

Мешканці двох громад Корюківського району могли особисто поспілкуватися з начальником Головного управління Національної поліції в Чернігівської області Володимиром Нідзельським.

«Ми, разом з керівниками 57 територіальних громад, запланували провести  спільні прийоми громадян. Я особисто маю дізнатися з якими проблемами стикаються мешканці області. Якщо їх можна розв’язати силами правоохоронців, я докладу до цього максимум уваги, — сказав начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Володимир Нідзельський, — Перший прийом громадян ми провели разом зі Сновським міським головою Олександром Ведмедьовим, другий — з Холминським селищним головою Василем Чеботарем».

Місцеві мешканці ставили головному поліцейському Чернігівської області різноманітні запитання: на якому етапі розслідування того чи іншого кримінального провадження, як протидіяти домашнім кривдникам, як взяти участь у конкурсі на зайняття вакантних посад в поліції тощо.

На зустрічі також був присутній начальник Корюківського районного відділу поліції. За необхідності, він детальніше розповідав присутнім про те, на якому етапі розслідування провадження та що поліція зробила в рамках перевірки за зверненнями громадян.

Так, у Сновській громаді на прийом завітала місцева мешканка, оселю якої за рік двічі обікрали. Правоохоронці  розповіли їй, що в одному випадку вже встановлені підозрювані, а в іншому — затримані.

У деяких випадках громадяни зверталися до начальника поліції з питань, які стосуються цивільно-правових відносин і не підпадають під юрисдикцію поліції. Однак, керівник відомства пообіцяв надати їм координаційну допомогу.

«Люди мають усвідомлювати, що поліція завжди поруч», — сказав начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Володимир Нідзельський.

Наступний прийом громадян відбудеться 9 серпня у Бахмацький та Дмитрівській територіальних громадах. З графіком зустрічей з іншими громадами можна ознайомитися нижче. Поліція закликає охочих записуватися на прийом за номером телефону (0462)619-110.

Сектор комунікації
поліції Чернігівської області
 

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини