Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 березня, 15:51:32

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу, 6 листопада

07.11.2012   11:30

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 6 листопада по 08 годину 7 листопада 2012 року

МНС

МНС

Зареєстровано 4 пожежі в житловому секторі. Загинула 1 людина.
1. Пожежа в житловому секторі - Ніжинський р-н, с. Стодоли, вул. Пролетарська - О 07:36 року в приватному господарстві сталася пожежа житлового будинку (5х7 м, стіни дерев’яні, покрівля металева). Вогнем пошкоджені домашні речі. Причина – необережне поводження з вогнем господаря. Збиток – 700 грн. Підрозділи МНС на гасіння пожежі не залучалися. На місці пожежі виявлено тіло господаря.

2. Пожежа в житловому секторі - Ніжинський р-н, с. Колісники, вул. Урожайна - О 11:05 в приватному господарстві сталася пожежа житлового будинку (8х10 м, стіни дерев’яні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено домашні речі. Причина – дитячі пустощі з вогнем. Збиток – 1000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50000 грн.

3. Пожежа в житловому секторі - Сосницький р-н, с. Чорнотичі, вул. Шевченка - О 18:10 хв. в приватному господарстві сталася пожежа сіннику (4х8 м, стіни дерев’яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено сінник та 2 т сіна. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток – 4000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 30000 грн.

4. Пожежа в житловому секторі - м. Бахмач, вул. Суворова - О 06:10 хв. сталася пожежа безгосподарчої будівлі (4х6 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено стіну на площі 1 кв.м. Причина, збитки та власник встановлюються.

Виявленно та знищенно ВНП:
06.11.2012 року о 10:00 на відкритій території біля смт Талалаївка в урочищі “Сінне” виявлено 5 артилерійських снарядів калібром 152 мм часів ВВв. Вибухонебезпечні предмети охороняються співробітниками міліції. Знищення даних ВНП планується здійснити 07.11.2012 року групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП ТУ МНС України у Чернігівській області.

Інші повідомлення:
06.11.2012 року о 09:00 на відкритій території Нехаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів за адресою: Коропський район, с. Нехаївка, вул. Центральна виникло біологічне самонагрівання вугілля. Для попередження самозаймання вугілля залучалось відділення на АЦ 9 ДПРП.
Станом на 16:00 06.11.2012 року електропостачання та електрозв’язок в населених пунктах області відновлено в повному обсязі.

Останні новини Чернігівщини

«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40

Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.

Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17

На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською

На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37

Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.

Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06

Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.

Ніжинські поліцейські затримали підозрювану у збуті наркотиків 13:44

Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетна мешканка міста Ніжин. Зловмисницю затримали, їй загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини