За минулу добу в Чернігівській області виявлено 19 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 8 вересня в області зафіксовано 19 нових випадків COVID-19.
Найбільше захворілих у Чернігові — 17, ще по одному — у Сосницькому та Чернігівському районах. 11 інфікованих госпіталізовані.
На жаль, маємо два летальних випадки. Від ускладнень, спричинених вірусом COVID-19, померли дві жінки: 60-річна з Коропського району та 65-річна з Ніжинського. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужали ще 18 осіб: 6 — у Чернігові, 5 — у Новгород-Сіверському районі, 3 — у Ніжині, по 1 — у Бахмацькому, Ічнянському, Чернігівському та Козелецькому районах. 14 захворілих перебували на лікуванні в закладах охорони здоров’я.
Загалом на Чернігівщині 58 863 випадки захворювання COVID-19, з них:
– 56 614 пацієнтів одужали;
– 586 — лікуються амбулаторно;
– 142 — перебувають на госпіталізації у медзакладах;
– 1412 летальних випадків;
– 109 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели понад 1200 досліджень
Останні новини Чернігівщини
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії! 15:09
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!
Надзвичайні події в області за останню добу 10:07
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13
В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.
Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10
28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.
Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.