Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 січня, 19:50:22

Понад 4,6 тис судових засідань, близько 11 тис відвідувачів, 56 заборонених предметів: служба судової охорони Чернігівщини підвела підсумки діяльності за серпень

08.09.2021   14:04Агенцiя

Як спрацювали судові охоронці у серпні обговорили учора на нараді в територіальному управлінні Служби судової охорони у Чернігівській області. Захід відбувся під головуванням начальника управління полковника Служби Олександра Рибака.

Розпочали засідання на приємній ноті - вручили чергове спеціальне звання майора Служби судової охорони начальниці Служби інформаційно-аналітичної роботи Юлії Шевчик.

В ході наради було проаналізовано основні показники Служби, заслухано доповіді та виступи профільних заступників та керівників відділів і служб, надано оцінку реальному стану справ, обговорено проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Особливу увагу Олександр Рибак акцентував на якості несення служби. Окремо зупинився на стані забезпечення об’єктів системами інженерно-технічної охорони.

- Встановлення  сучасних систем відеоспостереження на базі судів, не забезпечених цілодобовими нарядами, є одним з нагальних питань, - наголосив керівник. Маємо залучити всі можливі ресурси для охоплення цих об’єктів безперервною надійною охороною.

Щодо професійної підготовки особового складу, організації роботи оперативно-чергової частини, питань охорони праці та пожежної безпеки, виконавської дисципліни  виступив заступник начальника управління полковник Олег Головешко.

За словами заступника начальника зі служби полковника Валерій Гольця, упродовж серпня було забезпечено безпеку 10898 учасників судових процесів під час 4631 судових засідань. Посилені заходи безпеки вживалися під час проведення 8 засідань, учасниками яких стали 136 осіб.

Попередження пронесення до установ судової влади небезпечних предметів є одним з ключових завдань Служби. Так, у звітному періоді  судові охоронці завадили пронесенню 56 заборонених речей, а саме: 45 ножів, 8 газових балончиків та 3 пристрої для відстрілу патронів, споряджених гумовою кулею.

За результатами наради розроблено ряд організаційно-практичних заходів для підвищення ефективності діяльності управління, окреслено пріоритетні напрямки роботи на наступний період.
 

Останні новини Чернігівщини

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів 08:57

Рішенням міської Комісії з питані техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, прийнятим сьогодні, 25 січня, встановлені критерії для переведення шкіл та окремих класів у Чернігові на дистанційне навчання у зв’язку з захворюваністю учнів.

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади 08:54

Оголошено відбір на посади поліцейських офіцерів громади з обслуговування 32-х територіальних громад у всіх районах Чернігівської області.

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок 08:50

Співробітники Корюківського відділу поліції викрили мешканця Сновська, який підозрюється у підпалі церкви та скоєнні низки крадіжок з храму та господарств місцевих мешканців.

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко 08:35

Відповідне розпорядження №5/2022-рп Президент України Володимир Зеленський підписав 25 січня.

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті 08:32

Свій робочий візит у Сновську громаду голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус розпочав із відвідування закладів освіти — Сновського вищого професійного училища лісового господарства та міської гімназії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини