Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 січня, 10:41:08

Незаконна порубка ясенів на 80 тис. грн. Судитимуть мешканця Чернігівського району

07.09.2021   09:25Агенцiя

Козелецькою окружною прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого ч. 4 ст. 246 КК України за фактом незаконної порубки дерев.

 У ході розслідування установлено, що у червні 2021 року мешканець Іванівської територіальної громади незаконно спиляв на території ЧРДАСП «Чернігіврайагролісгосп» 11 дерев породи ясен, сума завданих збитків склала майже 80 тис. грн.
Під час досудового розслідування громадянин добровільно сплатив до бюджету територіальної громади 30 000 грн.
З метою стягнення залишку заборгованості у сумі 49 760 грн. прокурором у кримінальному провадженні заявлено позов, який буде розглянуто разом з кримінальним провадженням.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

За інформацією Козелецької окружної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.

У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34

Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.

16 січня: цей день в Україні і світі 08:30

День 1423 Російська агресія - Day 1423 Russian aggression

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:46

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея»

Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33

«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини