Чернігівців запрошують продати з аукціону зустріч з собою – на користь дітей
Стартував щорічний чернігівський благодійний інтернет-аукціон “Купи зустріч”.
Чернігівців запрошують продати з аукціону зустріч з собою – на користь дітей
В інтернет-аукціоні приймають участь відомі громадські діячі, журналісти, політики і звичайні мешканці міста Чернігова – всім охочим пропонується позмагатися за зустріч саме з такими особистостями.
Кошти, виручені від аукціону, витрачатимуться на допомогу двом дитячим будинкам до Дня Святого Миколая – 19 грудня. Організатором аукціону – важливої громадської та благодійної події в Чернігові вже другий рік поспіль виступає команда організації Молодь Демократичного Альянсу.
Взяти участь в аукціоні бажаючі можуть двома способами. Перший – це запропонувати зустріч з собою, а другий – самому купити зустріч з людиною, яка вас зацікавила. Перелік тих, хто вже бере участь та деталі щодо умов аукціону, можна знайти на сайті www.korobok.net.ua.
По закінченню аукціону переможець отримує сертифікат переможця та благодійника з контактною інформацією людини, з якою куплено зустріч. При проведенні зустрічі в кафе “Шарлотка” учасники аукціону отримують дві кави безкоштовно.
Представник Чернігівського обласного осередку ВМГО “Молодь Демократичного Альянсу” Висоцький Геннадій повідомив: “Ми направимо залучені від аукціону кошти на допомогу дітям, які перебувають в двох дитячих будинках: с. Хмільниця Чернігівського району та по вул. Толстого, 110-А, міста Чернігова. Хмільниці ми допомагаємо вже третій рік. Будемо раді всім, хто долучиться до нашого благодійного заходу”.
За всією додатковою інформацією можна звернутися за телефонами: 093-899-80-52, 050-465-75-97 (Висоцький Геннадій) або по e-mail: cn@dem-alliance.org
Останні новини Чернігівщини
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».
Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04
Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.
У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59
Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.