Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 2 грудня, 05:28:00

Сучасні зразки озброєння та військової техніки представили у Чернігові

03.09.2021   10:13Агенцiя

В Чернігівській обласній раді триває науково-технічна конференція за темою “Створення та модернізація озброєння і військової техніки в сучасних умовах”.

 Організацію заходу взяв на себе Державний науково-дослідний інститут випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, що дислокується у Чернігові.

- Важливим етапом оснащення ЗСУ є ефективна система випробувальної діяльності, основу якої складає Державний науково-дослідний інститут випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки. Тільки за останні 7 років установою проведено понад 700 різноманітних випробувань ОВТ. За результатами випробувань прийнято на озброєння близько 225 зразків озброєння та військової техніки. Сподіваюсь на плідну співпрацю між ЗСУ та підприємствами, установами та виробниками оборонно-промислового комплексу України, - зазначив заступник начальника Генерального штабу ЗСУ полковник Володимир Коваль.

Традиційно участь у конференції беруть представники органів військового управління, наукових установ, які причетні до досліджень з розроблення озброєння та військової техніки і спеціалісти оборонно-промислового комплексу.

- Ми взяли за мету обговорення актуальних потреб ЗСУ та інших військових формувань в сучасному новітньому озброєнні, можливостей підприємств розробляти ці зразки, висвітлення актуальних проблемних питань та пошук шляхів їх вирішення. Серед основних розробок це БПЛА, роботизовані комплекси, бойові частини керованих ракет, сучасна стрілецька зброя, системи зовнішніх траєкторних вимірювань. До речі зразки снайперських гвинтівок, які сьогодні тут присутні, прийняті на озброєння в нашій установі, - розповів начальник науково-організаційного відділу Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки підполковник Анатолій Павленко.

Конференція триватиме 2 дні. Протягом цього часу учасники  досконало ознайомляться з сучасними розробками та обговорять шляхи вирішення проблемних питань, які мають місце.Ігор Березинський, спеціальний кореспондент Інформагентства МО України АрміяInform

Останні новини Чернігівщини

До уваги жителів області! Куди телефонувати, якщо не працюють лінії екстрених служб

До уваги жителів області! Куди телефонувати, якщо не працюють лінії екстрених служб 21:44

У разі довготривалої відсутності електроенергії існує ймовірність відсутності зв’язку на лініях екстрених служб. У разі довготривалої відсутності електроенергії існує ймовірність відсутності зв’язку на лініях екстрених служб.

У Чернігові сім’ям загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України надаватиметься одноразова матеріальна допомога

У Чернігові сім’ям загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України надаватиметься одноразова матеріальна допомога 21:21

Це стосується військових, які з 24 лютого 2022 року забезпечували оборону України, захищали населення та інтереси держави у зв’язку з російською військовою агресією проти України.

За вчинення ДТП з 14 загиблими – 9 років позбавлення волі

За вчинення ДТП з 14 загиблими – 9 років позбавлення волі 21:16

​За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури мешканця Чернігівського району визнано винним у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель кількох осіб (ч. 3 ст. 286 КК України).

Поліція Чернігівщини дбає про безпеку громадян в темний час доби

Поліція Чернігівщини дбає про безпеку громадян в темний час доби 21:12

Щодня для підтримання правопорядку в області залучають додаткові піші та автомобільні наряди, які патрулюють вулиці у темний час доби.

Домашнє насильство в умовах війни: як отримати захист

Домашнє насильство в умовах війни: як отримати захист 20:58

29 листопада у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбулося засідання "круглого столу" на тему "Домашнє насильство в умовах війни: як отримати захист".

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини