У Чернігові тимчасово перекриють рух автотранспорту по вул. Сіверянській, Ватутіна, Фабричній, Колоскових
У Чернігові для проведення робіт на водопроводі комунальному підприємству «Чернігівводоканал» дозволено перекриття руху автотранспорту на наступних ділянках:
- - по вул. Сіверянській з 08:00 год. 03 вересня по 17:00 год. 11 вересня 2021 року;
- - по вул. Колоскових з 08:00 год. 12 вересня по 17:00 год. 20 вересня 2021 року;
- - по вул. Фабричній та вул. Ватутіна з 08:00 год. 21 вересня по 17:00 год. 21 жовтня 2021 року.
Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 2 вересня.
Водопроводи діаметром 50 та 40 мм по вул. Сіверянській, Ватутіна, Фабричній, Колоскових, Василенка в місті Чернігові, було збудовано зі сталевих труб в 1951-1954 роках. На даний час трубопроводи виробили свій термін експлуатації та мають численні пошкодження. Аварійні ситуації, які відбуваються на зазначених трубопроводах, призводять до перекриття водопостачання споживачам, що приєднані до них.
Для запобігання виникненню аварійних ситуацій проєктом реконструкції водопроводів передбачається заміна існуючих трубопроводів на поліетиленові питні труби класу ПЕ 100 SDR 17 діаметром 100 та 63 мм, заміна існуючих колодязів на нові залізобетонні, будівництво додаткових колодязів, перепідключення існуючих споживачів.
Проведення вищевказаних робіт забезпечить цілодобове та якісне водопостачання мешканців та підприємств міста Чернігова.



Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18
Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.
Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27
Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).
«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20
6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.
Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46
У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».