Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 08:35:21

Прокуратура вимагає відшкодувати шкоду, завдану навколишньому природному середовищу внаслідок несанкціонованого розміщення відходів

02.09.2021   17:50Агенцiя

На території колишнього агрокомплексу біля с. Мала Кошелівка на земельній ділянці, яка перебуває у власності Вертіївської ОТГ, приватне підприємство несанкціоновано розмістило тверді побутові відходи, що призвело до забруднення навколишнього природного середовища.

 Загальна площа засміченої ділянки становить понад 1000 кв. м.

За вищевказані порушення директора підприємства 29.09.2020 притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 82 КУпАП України – порушення вимог щодо поводження з відходами під час їх збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, знешкодження, видалення або захоронення, яким допущено розміщення твердих побутових відходів у несанкціонованому місці.

Крім цього, Державною екологічною інспекцією в Чернігівській області винесено припис щодо проведення заходів з ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища. Проте, підприємством ліквідаційних заходів не вжито. Протоколом вимірювань показників складу та властивостей ґрунтів установлено, що показники нітратів на місцях відбору проб ґрунту суттєво перевищують цей показник.

Таким чином, внаслідок несанкціонованого розміщення приватним підприємством відходів відбулося забруднення земельної ділянки із суттєвим перевищенням допустимих показників нітратів у ґрунті.

Тому, з метою захисту інтересів держави до Господарського суду Чернігівської області Ніжинською окружною прокуратурою подано позов до приватного підприємства про відшкодування шкоди завданої навколишньому природному середовищу на суму понад 64 тис грн.

Пресслужба Чернігівської обласої прокуратури

Останні новини Чернігівщини

За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.

Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33

З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.

Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10

У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.

Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35

Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.

Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03

Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини