Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 15:25:57

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 78 нових випадків COVID-19

02.09.2021   16:39Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 2 вересня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19.

Зокрема 36 – у Чернігові, по 4 — у Ніжині та Корюківському районі, 12 — в Ічнянському, 6 — у Носівському, 5 — у Бахмацькому, по 3 — в Городнянському та Чернігівському, по 2 — у Срібнянському та Сновському, 1 — у Козелецькому. 9 осіб перебувають на госпіталізації.

За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужали ще 25 осіб: 12 — у Чернігові, 4 — у Ніжині, 3 — в Ічнянському районі, по 2 — у Носівському та Бахмацькому, по 1 — у Городнянському та Козелецькому районах. 4 захворілих перебували на лікуванні в закладах охорони здоров’я.

На жаль, за минулу добу зафіксовано ще два летальних випадки. З підтвердженим діагнозом COVID-19 померли 83-річна жінка зі Сновського району та 58-річна прилучанка. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

Загалом на Чернігівщині 58 633 випадки захворювання COVID-19, з них:

– 56 485 пацієнтів одужали;

– 517 — лікуються амбулаторно;

– 123 — перебувають на госпіталізації у медзакладах;

– 1402 летальних випадки;

– 106 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області провели майже тисячу досліджень.

Останні новини Чернігівщини

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого у 17 разів перевищував допустиму межу 12:40

Днями у м. Семенівка Новгород-Сіверського району поліцейські викрили 47-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,44 проміле).

Не подавав декларації протягом двох років – судитимуть заступника директора комунального закладу 12:19

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно заступника директора одного з комунальних закладів Чернігівського району за фактом неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 366-3 КК України).

Від «Власної справи» до відшкодування збитків через війну: якою державною підтримкою може скористатися бізнес Чернігівщини 11:37

Наразі в Україні діє низка державних програм, спрямованих на підтримку підприємництва. При цьому прифронтові регіони, зокрема й Чернігівщина, мають певні переваги порівняно з іншими територіями.

З 1 квітня починається прийом заяв на зарахування дітей до 1-го класу закладів освіти міста Чернігова 11:14

Заява, встановленого зразка, про зарахування дитини до 1-го класу закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає (перебуває) ця дитина, подається одним із батьків дитини (з пред'явленням документу, що посвідчує особу заявника) особисто до 29 травня 2026 року.

Підірвав навчальну гранату в багатоповерхівці: чернігівські поліцейські затримали хулігана 10:42

Поліцейські Чернігівського райуправління поліції затримали 52-річного містянина, який вчинив хуліганські дії із застосуванням навчальної гранати.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини