Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 31 січня, 05:16:26

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

02.09.2021   09:45Агенцiя

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 01 вересня по 08 годину 02 вересня 2021 року

Пожежі: зареєстровано 5 пожеж, з яких: 3 в житловому секторі, 1 на транспорті та 1 в природних екологічних системах (сміття). Причина - коротке замикання електромережі, необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Вогнем покшоджено 2 будівлі та автомобіль.

Дорожньо-транспортні пригоди:

За інформацією Управління превентивної діяльності ГУ НП в Чернігівській області зареєстровано 2 дорожньо-транспортні пригоди (м. Чернігів та Новгород-Сіверський район), внаслідок яких травмовані 2 особи.

Інші повідомлення:

02.09.2021 року в 00 год. 40 хв. для надання допомоги по буксируванню автомобіля біля с. Марківці (Бобровицька ТГ) Ніжинського району, залучалося відділення 15 ДПРЧ м. Бобровиця (5 чоловік особового складу, 1 одиниця техніки).

02.09.2021 року о 02 год. 39 хв., для надання допомоги по буксируванню автомобіля в межах м. Чернігова (вул. 1 Травня, біля буд. 335), залучалося відділення 1 ДПРЧ м. Чернігів (4 чоловіки особового складу, 1 одиниця техніки).

За інформацією оперативно-диспетчерської служби АТ "Чернігівобленерго" станом на 06 год. 00 хв. електропостачання населених пунктів області, яке було порушено внаслідок складних погодних умов, відновлено в повному обсязі.

Прогноз погоди на 2 вересня 2021 року

Хмарна погода з проясненням, невеликий короткочасний дощ, місцями гроза. Вітер північно-західний 7-12 м/с, вдень пориви 15-20 м/с. Температура вночі 9-14º, вдень 13-18º тепла.

Вдень 2 вересня по м. Чернігову та області очікується посилення вітру до 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий).

Пожежна небезпека в лісах області очікується 2 класу (мала пожежна небезпека), місцями 3 класу (середня пожежна небезпека).

Радіаційний фон на території області: м. Чернігів - 12 мкр/год, м. Сновськ - 11 мкр/год, с. Покошичі - 12 мкр/год, м. Семенівка - 13 мкр/год, м. Ніжин - 13 мкр/год, м. Прилуки - 15 мкр/год, м. Остер - 9 мкр/год.

 

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини