На Ніжинщині депутат місцевої ради проголосувала за виділення собі земельних ділянок. Прокуратура вимагає скасувати рішення
Ніжинська окружна прокуратура звернулася з позовом до суду в інтересах держави до Перемозької та Лосинівської сільських рад Ніжинського району про визнання незаконними та скасування рішень.
Подання прокуратурою даної позовної заяви обумовлено необхідністю відновлення інтересів держави, які були порушені внаслідок недотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції» при вирішенні питання щодо розпорядження земельними ділянками комунальної форми власності.
Так, постановою Ніжинського міськрайонного суду від 25.05.2021 було встановлено факт прийняття Перемозькою сільською радою рішень щодо відведення земельних ділянок орієнтовною площею по 2,00 га кожна у приватну власність особі, яка є депутатом Перемозької сільської ради та її близькому родичу в умовах реального конфлікту інтересів. Тобто з порушенням вимог Закону України «Про запобігання корупції», за що винну особу було притягнуто до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого ч. ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП.
Зазначене вище порушення, а саме: прийняття органом місцевого самоврядування оспорюваних рішень в умовах реального конфлікту інтересів потребує вжиття заходів з метою визнання їх недійсними.
Реагуючи на вказаний факт, захищаючи інтереси держави прокурором подано позов до суду, який на даний час перебуває на розгляді.
Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
До 15 та 14 років ув’язнення засуджено двох чоловіків, які вбили знайомого та викрали його трактор для продажу 11:21
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури двох жителів міста Мена Корюківського району визнано винними в умисному вбивстві та незаконному заволодінні транспортним засобом, поєднаному з насильством, небезпечним для життя та здоров'я потерпілого, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 1 ст. 115 КК України).
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 11:17
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинув 67-річний пішохід.
“Грінч. Той, що вкрав Різдво” — запальна прем’єра у різдвяно-новорічні свята! 11:13
Святковий різдвяно-новорічний сезон у Чернігівському обласному філармонійному центрі триває! І за кілька днів до Різдва, 20 грудня 2025 року, артисти філармонійного центру зробили юним та дорослим глядачам святковий подарунок — яскраву прем’єру дитячої музичної казки у постановці Олександра Сєроштанова та Марини Маккей “Грінч. Той, що вкрав Різдво”.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
22 грудня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1398 Російська агресія - Day 1398 Russian aggression