Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 14 лютого, 19:09:05

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 32 нових випадки COVID-19

01.09.2021   16:22Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 1 вересня в області зафіксовано 32 нових випадки COVID-19.

Зокрема 15 – у Чернігові, 8 — у Носівському районі,  3 — у Корюківському, по 2 – в Бахмацькому та Козелецькому, по 1 – в Менському та Сновському районах. 5 осіб перебувають на госпіталізації.

За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужали ще 7 осіб: 3 — у Чернігові, по 1 — у Ніжині, Бахмацькому, Ічнянському та Носівському районах. 2 захворілих перебували на лікуванні в закладах охорони здоров’я.

Загалом на Чернігівщині 58 555 випадків захворювання COVID-19, з них:

– 56 460 пацієнтів одужали;

– 475 — лікуються амбулаторно;

– 114 — перебувають на госпіталізації у медзакладах;

– 1400 летальних випадки;

– 106 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області провели більше 1100 досліджень.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини