Чернігівська область: піротехніки ДСНС знищили мінометну міну
26 серпня об 11:30 до Служби порятунку "101" у Ніжинському районі надійшло повідомлення про те, що в одному з приватних господарств с. Високе Височанської територіальної громади, в купі з піском було виявлено металевий предмет, схожий за ознаками на боєприпас.
Небезпечне місце до прибуття рятувальників охоронялось співробітниками Національної поліції.
Фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України у Чернігівській області, які прибули за викликом, ідентифікували небезпечну знахідку, як мінометну міну калібром 50 мм часів Другої світової війни. Після проведення невідкладних робіт та обстеження прилеглої території, вибухонебезпечний предмет було вивезено спецавтомобілем у визначене місце за межами населеного пункту та о 16:00 знищено.
Рятувальники ДСНС України нагадують, що в разі виявлення вибухонебезпечних або підозрілих предметів, необхідно негайно зателефонувати за номером "101" або "102". В жодному разі не торкайтесь підозрілого предмету, його вилученням та знищенням мають займатись виключно спеціалісти відповідних служб.
ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:09
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
«Мечем і волею»: у Чернігові погасили нову марку 11:59
Уже традиційно історичні дати в Україні закарбовуються в поштових марках. Тож і в день початку повномасштабної війни рф проти Української держави офіцери оперативного командування "Північ" за традицією долучилися до погашення нової поштової марки від Укрпошта.
До уваги водіїв! Тимчасово ускладнено рух по вулиці Воскресенській, 23 08:27
У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 100 мм по вулиці Воскресенській, 23, тимчасово ускладнено рух транспорту в зоні виконання робіт.
Повідомлено про підозру “директору” філії агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині 08:26
Депутат селищної ради Старобільського району після окупації Луганської області добровільно обійняв посаду директора філіалу агрокомпанії та схиляв колишніх працівників до співпраці з ворожою владою.
25 лютого: цей день в Україні і світі 08:24
День 1463 Російська агресія - Day 1463 Russian aggression