Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 25 серпня по 08 годину 26 серпня 2021 року
Пожежі: зареєстровано 6 пожеж, з яких: 4 в житловому секторі, 1 в природних екологічних системах (суха трава) та 1 інша. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи, коротке замикання електромережі. Вогнем пошкоджено 5 будівель. Знищено будівлю, автомобіль та автопричіп.
Доповнення до інформації про пожежу: станом на 15 год. 00 хв. 25.08.2021 року ліквідовано пожежу торфу, яка сталася о 09 год. 50 хв. 24.08.2021 року біля с. Невкля (Городнянська ТГ), Чернігівського району.
Дорожньо-транспортні пригоди:
За інформацією Управління превентивної діяльності ГУ НП в Чернігівській області зареєстровано 2 дорожньо-транспортні пригоди (Прилуцький та Чернігівський райони), внаслідок яких травмовано 4 особи.
Інші повідомлення:
25.08.2021 року з 11 год. 00 хв. проводились роботи з пошуку гр. Ж, 1948 р.н., який зник близько 12 год. 00 хв. 24.08.2021 року в лісовому масиві біля с. Печенюги (Н.-Сіверська ТГ), Н.-Сіверського району. О 13 год. 30 хв. зниклого знайдено, стан здоров'я задовільний. До пошукових робіт від ГУ ДСНС в області залучалися 4 чоловіки особового складу та 1 одиниця техніки (САРМ-Л).
26.08.2021 року о 05 год. 24 хв. для надання допомоги на місці ДТП в с. Кіпті (Кіптівської ТГ), Чернігівського району, залучалось відділення 5 ДПРЧ смт Козелець (3 чоловіки особового складу, 1 одиниця техніки (САРМ-Л)).
Останні новини Чернігівщини
Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41
У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.
Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19
З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.
Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28
У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.
Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34
У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.
Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49
Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.