Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 листопада, 19:33:25

Поліція Корюківського району встановлює за яких обставин отруїлися діти

23.08.2021   10:25Агенцiя

За фактом отруєння чотирьох дітей співробітники Корюківського районного відділу поліції відкрили провадження за статтею порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням.

Інформація про отруєння дітей 2015-2018 років народження надійшла до поліції 21 серпня. Трьом хлопчикам та одній дівчинці стало зле ввечері 20 серпня. Діти були доставлені до лікарні. Лікарям вони скаржились на нудоту та біль в животі.

Попередньо встановлено, що усі четверо дітей відвідують один і той самий дошкільний заклад у Менській територіальній громаді.

Туди виїхала слідчо-оперативна група Корюківського районного відділу поліції та спеціалісти державної установи «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України».

Правоохоронці відкрили провадження за частиною 1 статті 325 Кримінального кодексу України — порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням.

Таке правопорушення карається штрафом, арештом на строк до шести місяців, обмеженням або позбавленням волі на строк до трьох років.

Досудове розслідування триває.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини