Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 07:08:28

Правоохоронці Чернігівщини обговорили особливості виявлення та розслідування кримінальних правопорушень у лісовій сфері

21.08.2021   18:52Агенцiя

У Чернігівській обласній прокуратурі 19 серпня пройшов навчально-практичний семінар на тему: «Проблемні питання виявлення кримінальних правопорушень у лісовій сфері, особливості процесуального керівництва досудовим розслідуванням кримінальних проваджень зазначеної категорії»

Захід відбувся за участі працівників Чернігівської обласної прокуратури, керівників окружних прокуратур, їх заступників та прокурорів, співробітників  ГУНП, Управління патрульної поліції, УСБУ в Чернігівській області, а також керівництва Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства та Державної екологічної інспекції у Чернігівській області.

Відкрив семінар заступник керівника обласної прокуратури Андрій Никифорук, який зазначив, що питання збереження лісових ресурсів та комплексної протидії правопорушенням у цій сфері є одним із пріоритетних завдань регіону та постійно перебуває у полі зору суспільства.
Наразі правоохоронцями розслідується понад півсотні фактів незаконних порубок лісу на території області.

За результатами спільних узгоджених заходів з початку року до суду направлено ряд обвинувальних актів стосовно осіб, якими вчинено незаконні порубки дерев, сума збитків у яких склала майже 3 млн грн.
Припинено діяльність організованої злочинної групи у складі 4 осіб, які здійснювали незаконну порубку дерев, чим спричинено збитки державі в розмірі 250 тис. грн.

Разом з тим діяльність правоохоронців та контролюючих органів щодо попередження, виявлення та ефективного розслідування кримінальних правопорушень потребує подальшої активізації та додаткових зусиль.
З цією метою учасниками обговорено особливості здійснення державного контролю за дотриманням законодавства у сфері лісокористування, взаємодії з правоохоронними органами з цих питань, а також методику розслідування кримінальних проваджень за фактами незаконних порубок лісу, проблемні питання організації і здійснення процесуального керівництва досудовим розслідуванням у зазначених кримінальних провадженнях.

Підводячи підсумки семінару заступник керівника Чернігівської обласної прокуратури, висловив подяку усім виступаючим за змістовну та важливу інформацію, що обов’язково буде використана у роботі правоохоронних органів
 

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.