Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 червня, 11:44:17

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 48 нових випадків COVID-19

20.08.2021   19:01Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 20 серпня в області зафіксовано 48 нових випадків COVID-19.

Зокрема 21 — у Чернігові, 12 — у Новгород-Сіверському районі, 6 — у Бобровицькому, 4 — у  Городнянському, 3 — в Ічнянському, по 1 — у Козелецькому та Талалаївському районах.

За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужали ще 24 особи: десятеро чернігівців, п’ять ніжинців, троє мешканців Новгород-Сіверського району, по двоє жителів — з Бахмацького та Городнянського, по одному з — Козелецького та Ічнянського районів.


На жаль, маємо ще один летальний випадок. З підтвердженим діагнозом COVID-19 помер 39 річний чоловік з Городнянського району. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлого.
Загалом на Чернігівщині 58 181 випадок захворювання COVID-19, з них:
– 56 254 - пацієнти одужали;
– 358 — лікуються амбулаторно;
– 69 — перебувають на госпіталізації у медзакладах;
– 1395 летальних випадків;
– 105 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели понад тисячу досліджень.

Останні новини Чернігівщини

Кулінарний хаб у Чернігові — майданчик для змін у харчуванні дітей області 11:28

Цього року в КЗ «Чернігівський центр ПТО» Чернігівської обласної ради запрацював кулінарний хаб — єдиний в регіоні. На його потужностях, окрім учнів профтеху, освоюючи нові для себе технології, вчаться готувати й кухарі, що працюють у шкільних їдальнях або на дотичних підприємствах.

Поліція проводить перевірку за фактом ймовірних хуліганських дій у Чернігові 10:07

Учора до поліції надійшло повідомлення, що в місті Чернігові на зупинці перебуває невідомий хлопець, який тримає в руках предмет, що схожий на пістолет і споряджає його набоями.

Повідомлення про початок відбору кандидатів до складу Ради ветеранів при Чернігівській обласній державній адміністрації 09:26

Відповідно до розпорядження (pdf, 252 КБ) начальника Чернігівської обласної військової адміністрації від 20 червня 2025 року № 783 «Про утворення ініціативної групи» та з урахуванням Порядку та умов відбору кандидатів до складу Ради ветеранів при Чернігівській обласній державній адміністрації, затверджених заступником голови Чернігівської обласної державної адміністрації 20 червня 2025 року (далі – Порядок та умови), 23 червня 2025 року оголошується початок відбору кандидатів до складу Ради ветеранів при Чернігівській обласній державній адміністрації (далі – Рада ветеранів).

Відновлено гаряче водопостачання за низкою адрес у Чернігові 08:50

Комунальне підприємство «Теплокомуненерго» Чернігівської міської ради інформує, що 20 червня 2025 року о 17:00, після завершення аварійно-ремонтних робіт на теплових мережах, відновлено подачу гарячої води до житлових будинків, закладів освіти та охорони здоров’я за численними адресами міста.

У Прилуках поліція задокументувала спробу нетверезого водія надати неправомірну вигоду поліцейським 08:28

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції викрили 41-річного водія мопеда «Honda», який керував транспортом у нетверезому стані. За відмову від складання адміністративних матеріалів правопорушник пропонував поліцейським неправомірну вигоду в сумі 300 доларів США.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини