Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 січня, 08:33:47

На Чернігівщині Держпродспоживслужба і Держекоінспекція налагоджують співпрацю: підписано відповідний Меморандум

19.08.2021   11:19Агенцiя

17 серпня начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Юрій Павлішен та начальник Державної екологічної інспекції в Чернігівській області Сергій Жук підписали Меморандум про співпрацю і взаємодію між обома відомствами.

Документ передбачає поліпшення інформаційної підтримки діяльності сторін, об’єднання зусиль та втілення ефективних форм співпраці, визначення відносин та напрямів співробітництва між сторонами-підписантами у сфері обміну інформацією і сприяння донесенню вказаної інформації до населення, представників органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій усіх форм власності тощо.

Підписуючи Меморандум, дія якого не має часових обмежень, Юрій Павлішен та Сергій Жук домовились, зокрема, про здійснення в межах своєї компетенції комплексу спільних заходів контролю у сфері охорони навколишнього середовища, санітарного благополуччя, як-то поводження з відходами, пестицидами і агрохімікатами, з метою мінімізації їх негативного впливу на навколишнє природне середовище та здоров’я людини на території області. Органам державної влади, місцевого самоврядування і суб’єктам господарювання надаватимуться пропозиції та рекомендації щодо усунення причин і умов, що сприяють вчиненню дій, які суперечать законодавству у сфері охорони навколишнього середовища, та здійснюватиметься аналіз найбільш характерних порушень законодавства.

У процесі співпраці та виконання визначених спільних цілей учасники Меморандуму будуватимуть свої взаємовідносини на підставі рівності, чесного партнерства і захисту інтересів один одного.

 

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.