Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 січня, 10:06:09

Апеляційний суд посилив покарання мешканцю Прилук, який з дружиною пограбував прилучанку

18.08.2021   09:34Агенцiя

Вироком Чернігівського апеляційного суду від 17.08.2021 задоволено апеляційну скаргу прокурора, подану на вирок Прилуцького міськрайонного суду Чернігівської області від 16.04.2021 відносно мешканця м. Прилук.

Він обвинувачувався у відкритому заволодінні майна (грабежі) вчиненому за попередньою змовою групою осіб поєднаного з насильством до потерпілої.

Судами обох інстанцій встановлено, що обвинувачений зі своєю дружиною у денний час у м. Прилуки біля ломбарду вчинили грабіж відносно місцевої мешканки, застосувавши до неї насильство, яке не є небезпечним. Потерпілій були спричинені легкі тілесні ушкодження, а також завдано матеріальну шкоду у розмірі 10 650 грн.

Суд погодився з доводами прокурора, що покарання, призначене місцевим судом у виді 4 років позбавлення волі, від відбування якого обвинуваченого звільнено з іспитовим строком, не відповідає тяжкості вчиненого злочину, наслідкам, що настали, та поведінці обвинуваченого.

Зокрема, будучи підсудним у цьому провадженні, чоловік вчинив ще один тяжкий злочин (ч. 3 ст. 185 КК України) також за попередньою змовою групою осіб, але у Запорізькій області.
З урахуванням обставин, вчинення злочину, даних, що характеризують особу обвинуваченого, обставин, які пом’якшують та обтяжують покарання, апеляційний суд засудив чоловіка за ч. 2 ст. 186 КК України до покарання у виді 4 років позбавлення волі.
Вирок набрав законної сили.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.