Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 13:44:07

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено нових випадків COVID-19

17.08.2021   19:44Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 17 серпня в області не зафіксовано нових випадків COVID-19.

За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужали ще 13 осіб: п’ять чернігівців, по двоє у Ніжині, Борзнянському й Новгород-Сіверському районах, по одній — у Бахмацькому та Чернігівському. Двоє хворих перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я.

Загалом на Чернігівщині 58 066 випадків захворювання COVID-19, з них:

– 56 187 пацієнтів одужали;

– 311 — лікуються амбулаторно;

– 73 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;

– 1390 летальних випадків;

– 105 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області провели понад тисячу досліджень.

Останні новини Чернігівщини

Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16

З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53

Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

Вирубка дерев через службову недбалість – засуджено майстра лісу

Вирубка дерев через службову недбалість – засуджено майстра лісу 11:50

За публічного обвинувачення прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури визнано винним майстра лісу підприємства лісокористувача, що входить до сфери управління ДП «Ліси України» у службовій недбалості, яка завдала істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам (ч. 1 ст. 367 КК України).

Підтримуємо український бізнес разом з Червоним Хрестом

Підтримуємо український бізнес разом з Червоним Хрестом 11:37

Кожен підприємець на старті потребує підтримки та порад від досвідчених фахівців. Вчора під час онлайн-заходу для учасників програми REDpreneurUA консультації надавала фахівець Чернігівського регіонального офісу підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини