Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 07:20:09

Цьогорічний екофестиваль відбудеться у вересні в парку "Беремицьке"

17.08.2021   10:20Агенцiя

Порядок проведення щорічного екологічного фестивалю «Життя в стилі «ЕКО» обговорили учасники засідання відповідного організаційного комітету минулого тижня.

Як повідомила директор Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації Катерина Сахневич, цього року захід відбудеться 4 вересня, у суботу, на території парку природи «Беремицьке» (с. Беремицьке, Остерська міська рада, Чернігівський район).

Традиційно до програми екофестивалю включені тематичні заходи екологічного спрямування, зокрема виступи творчих колективів, народні ремесла, майстер-класи, екологічні цікавинки, конкурси, вікторини, екскурсії, спортивно-розвиваючі, інформаційно-виховні та розважальні локації, фотовиставки тощо.

У ході обговорення основних аспектів проведення заходу значна увага була приділена питанням безпечного перебування його учасників та організаторів.  

Основна мета екофестивалю — пропагування екологічних знань та культури, здорового способу життя, виховання дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища й ефективного використання його ресурсів, привернення уваги громадськості та підростаючого покоління до пам’яток природи і їх охорони.

Довідково. Щорічний екологічний фестиваль «Життя в стилі «ЕКО» започаткований в 2017 році Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації. Захід проводиться щорічно в рамках Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2021-2027 роки та аналогічної попередньої Програми. Торік фестиваль не відбувся через карантинні обмеження. Цьогоріч партнерами в організації заходу є Департамент культури і туризму, національностей та релігій ОДА; Департамент сім'ї, молоді та спорту ОДА; Управління освіти і науки ОДА; Управління охорони здоров’я ОДА; Благодійна організація «Благодійний фонд «Беремицьке Біосфера»; Остерська міська рада; Деснянське басейнове управління водних ресурсів; Головне управління ДСНС України у Чернігівській області; Національний університет «Чернігівська політехніка»; Чернігівська обласна станція юних натуралістів; Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В.Г. Короленка; Чернігівський обласний молодіжний центр; Чернігівський обласний центр народної творчості; Чернігівський обласний центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх» та інші.

Останні новини Чернігівщини

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.