Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 січня, 08:30:32

Керівникам громад Чернігівщини презентували проєкт "Поліцейський офіцер громади"

17.08.2021   08:43Агенцiя

У Головному управлінні Нацполіції в Чернігівській області відбулася робоча нарада начальника поліції області Володимира Нідзельського з представниками територіальних громад та поліцейських з Київської та Сумської областей.

Учасники заходу обговорили реалізацію проекту «Поліцейський офіцер громади», його цілі і завдання. Проект передбачає створення безпечного простору на території кожної громади і надання якісних поліцейських послуг її жителям.

– Дякую тим громадам, які вже почали впроваджувати цей важливий проект у себе та відкрили поліцейські станції. Офіцер громади опікується передусім потребами місцевого населення та підтримує постійний контакт з головами громад та місцевим населенням. Поліцейський покликаний щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на звернення громадян та запобігати вчиненню правопорушень, – сказав Володимир Нідзельський.

Заступник начальника поліції області Олександр Комлик наголосив на важливості спільної роботи поліції та місцевої влади. Вже до кінця цього року в рамках проєкту об’єднані територіальні громади мають укласти Меморандум про співпрацю з поліцією. Кожен поліцейський офіцер громади пройде відповідне навчання у рамках міжнародної програми.

Представники територіальних громад з «перших вуст» дізналися про впровадження проекту в Київській та Сумській областях. Колеги-поліцейські з сусідніх областей розповіли про обов’язки та особливості роботи в своїх громадах, відповідали на практичні запитання голів громад Чернігівщини: про тривалість робочого дня, забезпечення поліцейських автомобілів паливом, реагування на виклики про домашнє насильство тощо.

Тим громадам, що висловили бажання реалізувати проект «Поліцейський офіцер громади», поліцейські запропонували пройти онлайн-анкетування за посиланням https://otg.police.gov.ua.

Наостанок, голови територіальних громад оглянули службові автомобілі та екіпірування поліцейських офіцерів Київщини та Сумщини, аби краще розуміти потреби офіцерів у своїх громадах.

Відео згодом.

Сектор комунікації
поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.