Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 березня, 09:12:53

Поліцейські Чернігівщини з’ясовують обставини загибелі двох чоловіків у водоймі на Корюківщині

16.08.2021   18:20Агенцiя

Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом смерті чернігівців на території готельно-розважального комплексу.

15 серпня близько 13-ї години до поліції надійшло повідомлення про те, що в озері на території готельно-розважального комплексу в Корюківському районі загинули двоє чоловіків.

На місце події негайно прибули слідчо-оперативна група та керівництво Корюківського районного відділу поліції.

Поліцейські встановили, що двоє чернігівців (1992-го та 1996-го років народження) під час відпочинку на території комплексу зайшли у озеро та загинули. Зі слів очевидців, чоловіків уразило струмом.

Нині поліція очікує на результати експертних досліджень для встановлення причин та обставин загибелі людей.

За цим фактом слідчий відкрив провадження за частиною 2 статті 119 Кримінального кодексу України (вбивство двох осіб, вчинене через необережність), що карається позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

Нині триває досудове розслідування.

Сектор комунікації
поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини