Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 січня, 23:37:58

Поліція затримала водія легковика, що на смерть збив поліцейського на пішохідному переході

13.08.2021   15:05Агенцiя

Поліцейські з’ясовують всі обставини смертельної ДТП, в якій загинув співробітник ювенальної превенції поліції Чернігівщини.

Вчора близько 21-ї години вечора на вулиці Рокоссовського в Чернігові сталася дорожньо-транспортна пригода: 31-річна водійка легкового авто наїхала на 38-річного поліцейського, який з велосипедом в руках стояв на острівку безпеки і саме збирався перетинати дорогу по нерегульованому пішохідному переходу. Від отриманих травм чоловік загинув на місці пригоди.

На місці події працювали патрульні поліцейські, слідчо-оперативна група та слідчі з розслідування злочинів у сфері транспорту.

Поліцейські доставили водійку до медичного закладу для перевірки на стан сп’яніння. Нині поліція очікує результатів експертного дослідження. Візуально жінка твереза. З місця події вилучено відео з камер відеоспостереження.

За цим фактом поліцейські відкрили провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого), що карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з можливим позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.

Поліція затримала водійку легковика у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Нині триває досудове розслідування.

Cектор комунікації
поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини