Тримання під вартою – запобіжний захід 18-річному хлопцю, який завдав тяжких тілесних ушкоджень потерпілому під час бійки
За процесуального керівництва Чернігівської окружної прокуратури повідомлено підозру 18-річному жителю одного з сіл Чернігівського району у нанесенні потерпілому тяжких тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння (ч. 1 ст. 121 КК України).
Досудовим слідством встановлено, що 8 серпня 2021 року близько 01 год. 30 хв підозрюваний на території комплексу «Голубі озера» в с. Олешня Чернігівського району, в ході раптової сварки, умисно наніс не менше десяти ударів кулаками в голову потерпілого, чим спричинив останньому тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми, перелому лобної кістки, епідуральної гематоми лівої лобної ділянки, забою головного мозку.
Попередньо відомо, що юнак п’ять років займався тайським боксом в одній із спортивних шкіл Чернігова.
Деснянський районний суд м. Чернігова обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Наразі він перебуває у ДУ «Чернігівський слідчий ізолятор».
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
За інформацією Чернігівської окружної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.