Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 06:07:20

У Чернігові активізують вакцинацію працівників, які контактують з великою кількістю людей

13.08.2021   09:36Агенцiя

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на своєму засіданні 12 серпня розглянула питання про додаткові заходи для запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції в м. Чернігові. Врахувавши динаміку захворюваності на COVID-19, рівень якої наразі почав збільшуватися, комісія прийняла рішення, зокрема, про наступне.

На керівників структурних підрозділів, комунальних підприємств міської ради, підприємств, організацій та установ незалежно від форм власності та підпорядкування, які діють на території м. Чернігова, покладений обов`язок посилити контроль за дотриманням працівниками протиепідемічних заходів, визначених для «зеленого» рівня епідемічної небезпеки.

Також вони мають створити умови для вакцинації працівників. У першу чергу це стосується працівників закладів освіти, охорони здоров`я, сфери послуг, торгівлі, транспорту, соціальної сфери та тих, хто здійснює прийом громадян і забезпечує стабільну діяльність об`єктів критичної інфраструктури та життєзабезпечення міста.

Керівники повинні сприяти створенню умов для роботи пунктів вакцинації, у разі їх розгортання в приміщеннях установ, закладів та організацій.

Правоохоронні та контролюючі органи, відповідно до цього рішення, активізують здійснення контролю за виконанням обмежень, визначених законодавством з метою запобігання поширенню COVID-19.

Посилання на протокол засідання комісії оприлюднений на сайті Чернігівської міської ради в розділі «Публічна інформація» - «Протоколи засідань космісій».
 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.