Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 12 серпня по 08 годину 13 серпня 2021 року
Пожежі: зареєстровано 8 пожеж, з яких: 3 в житловому секторі та 5 в природних екологічних системах (суха трава). Причина - необережне поводження з вогнем. Вогнем пошкоджено 3 будівлі, тракторний причеп. Знищено будівлю та 10 т грубих кормів.
Дорожньо-транспортні пригоди: 3-1-4
За інформацією Управління превентивної діяльності ГУ НП в Чернігівській області зареєстровано 3 дорожньо-транспортні пригоди (м. Чернігів - 2, Ніжинський район), внаслідок яких 1 особа загинула та 4 травмовано.
Інші повідомлення:
12.08.2021 року о 07 год. 36 хв. для надання допомоги по відкриванню дверей квартири за адресою: м. Чернігів, вул. Радченка, 14, залучалось відділення 2 ДПРЧ м. Чернігів (4 чоловіки особового складу, 1 одиниця техніки).
12.08.2021 року о 16 год. 16 хв. для надання допомоги гр. К. 1952 р.н., яка опинилася у безпорадному стані за адресою: м. Чернігів, вул. Родимцева, 9, кв. 31, залучалося відділення 3 ДПРЧ м. Чернігів (4 чоловіки особового складу, 1 одиниця техніки).
ІІ. ОГЛЯД ОСНОВНИХ ЯВИЩ ПОГОДИ ТА ЇХ ВПЛИВ НА РОБОТУ ГАЛУЗЕЙ ЕКОНОМІКИ
Прогноз погоди на 13 серпня 2021 року
Мінлива хмарність, без істотних опадів. Вночі та вранці місцями слабкий туман. Вітер північно-західний 7-12 м/с. Температура вночі 11-16º, вдень 23-28º тепла.
Прогноз пожежної небезпеки
Пожежна небезпека в лісах області очікується 4-5 класу (висока та надзвичайна пожежна небезпека), у південно-східних районах 2 класу (мала пожежна небезпека).
Радіаційний фон на території області: м. Чернігів - 11 мкр/год, м. Сновськ - 13 мкр/год, с. Покошичі - 13 мкр/год, м. Семенівка - 13 мкр/год, м. Ніжин - 13 мкр/год, м. Прилуки - 14 мкр/год, м. Остер - 10 мкр/год.
Останні новини Чернігівщини
В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27
З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.
Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07
Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».
У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59
Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:54
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22
День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression