Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 лютого, 13:29:45

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

12.08.2021   08:49Агенцiя

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 11 серпня по 08 годину 12 серпня 2021 року

Пожежі: зареєстровано 8 пожеж, з яких: 1 на об'єкті (не підлягає обліку),1 в житловому секторі, 6 в природних екологічних системах (2 - суха трава, 4 - сміття). Врятовано 2 особи. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи, коротке замикання електромережі.

Дорожньо-транспортні пригоди:

За інформацією Управління превентивної діяльності ГУ НП в Чернігівській області зареєстровано 1 дорожньо-транспортну пригоду (Ніжинський район), внаслідок якої 2 особи травмовано.

ІІ. ОГЛЯД ОСНОВНИХ ЯВИЩ ПОГОДИ ТА ЇХ ВПЛИВ НА РОБОТУ ГАЛУЗЕЙ ЕКОНОМІКИ

Прогноз погоди на 12 серпня 2021 року

Мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер північно-західний 7-12 м/с. Температура вночі 12-17º, вдень 23-28º тепла. По м. Чернігову температура вночі 14-16º, вдень 26-28º тепла.

Прогноз пожежної небезпеки

Пожежна небезпека в лісах області очікується 4-5 класу (висока та надзвичайна пожежна небезпека), місцями в північно-західних 2-3 класу (мала та середня пожежна небезпека).

Радіаційний фон на території області: м. Чернігів - 12 мкр/год, м. Сновськ - 11 мкр/год, с. Покошичі - 13 мкр/год, м. Семенівка - 12 мкр/год, м. Ніжин - 12 мкр/год, м. Прилуки - 15 мкр/год, м. Остер - 11 мкр/год.

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини