Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 серпня, 22:13:44

Повідомлено про підозру інспектору слідчого ізолятору

11.08.2021   17:15Агенцiя

За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури слідчими четвертого слідчого відділу (з дислокацією у м. Чернігові) Територіального управління ДБР, розташованого у місті Києві, повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 307 КК України (незаконне придбання, зберігання та збут наркотичних засобів та психотропних речовин) інспектора внутрішньої служби Державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор».

Досудовим розслідуванням установлено, що службовець отримавши від невідомої особи наркотичні засоби, обіг яких заборонено – метадон та канабіс, приніс їх до слідчого ізолятора та зробив там «закладку».    

Продовжуючи злочинний умисел, привів до цього місця одного із утримуваних, який усе попередньо замовив, та вказав на схованку. Одразу після того, як речовини були забрані, обох було затримано.
До суду скеровано клопотання про обрання вже колишньому інспектору запобіжного засобу у вигляді домашнього арешту.

В ході подальшого досудового розслідування буде надано правову оцінку діям й інших причетних осіб.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини