Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 грудня, 07:38:17

В Чернігівській обласній прокуратурі відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів регіону

11.08.2021   12:15Агенцiя

У вівторок, 10 серпня 2021 року, під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Сергія Василини відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів регіону.

Зустріч мала на меті обговорення стану протидії злочинності в Чернігівській області, опрацювання існуючої проблематики та визначення шляхів кардинального підвищення ефективності роботи правоохоронців.

У своєму виступі Сергій Василина наголосив, що, соціально економічні та політичні процеси у державі вимагають від усієї правоохоронної системи та інших уповноважених органів, максимального зосередження на виконанні поставлених завдань. Насамперед це стосується покращення криміногенної ситуації в регіоні, попередження  злочинних проявів у всіх сферах життя, реальне поновлення прав потерпілих, захисту інтересів держави.

«Не зважаючи на те, що статистичні дані щодо протидії злочинності свідчать про суттєву стабілізацію криміногенної ситуації в області, виконання завдань, які стоять перед правоохоронцями Чернігівщини, потребує суттєвої активізації та координації зусиль. Нам слід докорінно змінити підходи щодо протидії проявам злочинності та здійснення досудового розслідування кримінальних правопорушень на пріоритетних напрямах», - підкреслив Сергій Василина.

Серед пріоритетних завдань, за словами керівника обласної прокуратури, є вжиття вичерпних заходів до активізації роботи з попередження умисних убивств та тяжких тілесних ушкоджень, суттєвого покращення стану їх розкриття та розслідування, протидії та забезпечення ефективного досудового розслідування кримінальних правопорушень у паливно-енергетичному комплексі, системної узгодженої боротьби з організованою злочинністю та корупцією.

Також керівник обласної прокуратури звернув увагу присутніх на важливості протидії рейдерським захопленням земель, незаконним порубкам лісу, у тому числі в прикордонних районах області, для чого потрібна скоординована діяльність усіх правоохоронних структур. За словами Сергія Василини, особливу увагу потрібно приділити протидіям злочинним проявам у бюджетній сфері.

В ході координаційної наради напрацьовані спільні конкретні узгоджені заходи для подальшої співпраці правоохоронців регіону з метою протидії злочинності, ефективного розслідування та притягнення до відповідальності і покарання винних у кримінальних правопорушеннях осіб.
 
Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:37

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території Чернігівської області за період з 8:00 06 грудня по 8:00 07 грудня 2021 року

Ярослава Крамаренко про арт-проєкт «Mark Future Art» у Чернігові

Ярослава Крамаренко про арт-проєкт «Mark Future Art» у Чернігові 07:35

Учасниця проєкту «Бізнес-акселератор» Ярослава Крамаренко розповіла про свою мрію — арт-проєкт «Mark Future Art» у Чернігові

Казначейство не реєструє договорів: у Прилуках два ОСББ не можуть отримати компенсацію на утеплення

Казначейство не реєструє договорів: у Прилуках два ОСББ не можуть отримати компенсацію на утеплення 07:28

Прилуцька міська рада не може надати платіжні доручення для проведення відшкодування заходів із енергозбереження за програмою «Енергодім» для двох ОСББ (вул. Земська та вм 12).

Проєкт “Я-Медіа” на Чернігівщині: підсумки листопада

Проєкт “Я-Медіа” на Чернігівщині: підсумки листопада 07:18

На Чернігівщині триває реалізація міжнародного проєкту «Я – Медіа».

Оновлений басейн у дитячій поліклініці Чернігова відновлює роботу

Оновлений басейн у дитячій поліклініці Чернігова відновлює роботу 07:12

10-річний Андрійко обожнює плавати. Кілька років хлопчик відвідував басейн у дитячій поліклініці по вулиці Рокосовського.