Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 грудня, 08:07:30

Вакцинація та добудова амбулаторії: голова ОДА В'ячеслав Чаус відвідав Менську та Ріпкинську громади

11.08.2021   11:40Агенцiя

У вівторок, 10 серпня, голова облдержадміністрації В’ячеслав Чаус ознайомився із роботою центрів вакцинації у Мені та Ріпках.

- Цікава ситуація: вакцина є, лікарі є, комфортні умови є, а бажаючих вакцинуватися мало, - зазначив очільник ОДА.

До прикладу, в Менському районі щеплено першою та другою дозою 3038 людей, а це лише 9% від чисельності населення.

В’ячеслав Чаус поспілкувався із колективом центру та місцевим керівництвом, вислухав думки та пропозиції, як стимулювати населення бути відповідальним та захистити себе.

- Не втомлююся повторювати, не зволікайте зі щепленням. Не слухайте міфи про небезпеку вакцин. Штам Дельта уже на території нашої області. Тому дійсно дієвий спосіб запобігти новій хвилі коронавірусу – це вакцинація. Для цього усі маємо об'єднати зусилля.  Якщо людям важко дістатися до центрів вакцинації – місцева влада має допомогти з транспортом, - наголосив очільник ОДА.

Заступник Міністра охорони здоров'я з питань європейської інтеграції Олександр Комаріда також долучився до зустрічі у Мені. Сьогодні він відвідав Чернігівщину з робочою поїздкою, під час якої перевірив функціонування пунктів вакцинації в області.

Принагідно В’ячеслав Чаус  відвідав амбулаторію в селі Стольне. Це об’єкт президентської програми «Велике будівництво». Наразі амбулаторія не здана в експлуатацію.

- Хід робіт залишає бажати кращого. Такий тривалий термін реалізації об’єкту стався через відсутність конструктивної взаємодії між сторонами реалізації цього проєкту та неналежним контролем з боку місцевої влади. Будемо виправляти ситуацію, - запевнив голова ОДА.

В’ячеслав Чаус  дав доручення максимально швидко усунути всі недоліки, щоб амбулаторія нарешті запрацювала на благо жителів громади.

Останні новини Чернігівщини

За допомогами від фонду звернулись  майже 70 тисяч працюючих громадян Чернігівщини

За допомогами від фонду звернулись майже 70 тисяч працюючих громадян Чернігівщини 07:38

Упродовж січня-листопада 2021 року за виплатами відповідно до загальнообов’язкового державного соціального страхування звернулись 65,8 тис працюючих громадян Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:37

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території Чернігівської області за період з 8:00 06 грудня по 8:00 07 грудня 2021 року

Ярослава Крамаренко про арт-проєкт «Mark Future Art» у Чернігові

Ярослава Крамаренко про арт-проєкт «Mark Future Art» у Чернігові 07:35

Учасниця проєкту «Бізнес-акселератор» Ярослава Крамаренко розповіла про свою мрію — арт-проєкт «Mark Future Art» у Чернігові

Казначейство не реєструє договорів: у Прилуках два ОСББ не можуть отримати компенсацію на утеплення

Казначейство не реєструє договорів: у Прилуках два ОСББ не можуть отримати компенсацію на утеплення 07:28

Прилуцька міська рада не може надати платіжні доручення для проведення відшкодування заходів із енергозбереження за програмою «Енергодім» для двох ОСББ (вул. Земська та вм 12).

Проєкт “Я-Медіа” на Чернігівщині: підсумки листопада

Проєкт “Я-Медіа” на Чернігівщині: підсумки листопада 07:18

На Чернігівщині триває реалізація міжнародного проєкту «Я – Медіа».