Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 січня, 08:42:56

На Чернігівщині виявлено коронавірусний штам «Дельта». Шлях убезпечитися — вакцинація

10.08.2021   12:24Агенцiя

У Чернігівській області виявлено 10 випадків зараження штамом збудника COVID-19 «Дельта».

Відповідну інформацію підтвердив Центр громадського здоров’я України. Наявність у зразках саме мутації «Дельта» виявили за результатами молекулярно-генетичних досліджень у референс-лабораторії м. Києва.

— Наразі ситуація під контролем. Однак, це чергове нагадування про те, що розслаблятися зарано. Дуже зарано, — наголосив голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус.

План дій щодо зупинення поширення особливо небезпечного штаму COVID-19 у Чернігівській області обговорили та відпрацювали під час засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Протягом останніх трьох місяців кількість нових випадків коронавірусної хвороби на Чернігівщині залишається незначною, проте поширення мутованого варіанту збудника загрожує стрімко змінити ситуацію на гірше.

Щеплення залишається єдиним надійним та ефективним способом убезпечитися від хвороби та зупинити чергову хвилю пандемії, підкреслив В’ячеслав Чаус. На сьогодні вакцини від коронавірусу доступні кожному.

На Чернігівщині (станом на 9 серпня) уже щеплено проти COVID-19 180 436 осіб — тобто, майже кожен п’ятий житель області. З них 113 637 — першою дозою та 66 798 — другою. Але цього, на думку фахівців, недостатньо для уникнення чергової хвилі карантину.

На сьогодні у Чернігівській області працює 152 пункти щеплення та 17 центрів масової вакцинації. У переліку швидко можна обрати найближчий та той, що працює за найзручнішим графіком.

Отримати і першу, і другу дозу вакцини можна просто та зручно.

Масова вакцинація — єдиний шлях вибудувати колективний імунітет та уникнути повторного запровадження жорсткого карантину.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.