Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 січня, 09:14:27

Поліція Чернігівщини контролює процес виїзду на батьківщину шістьох іноземців, які намагалися незаконно перетнути державний кордон

09.08.2021   15:18Агенцiя

Міграційна поліція контролює процес виїзду на батьківщину групи іноземців, які 6 серпня намагалися незаконно перетнути українсько-російський кордон. Шестеро осіб в найближчі дні мають покинути територію України.

Ще одного чоловіка правоохоронці передали колегам з Одещини, які розшукували його за вчинення грабежу.

Упродовж останніх двох років кожен із семи осіб потрапив на територію України в законний спосіб. Певний час вони мешкали в Україні, але кінцевим пунктом призначення для них мала стати Російська Федерація. У цій країні чоловікам заборонений в’їзд, тому вони вирішили перетнути україно-російський кордон в обхід державного пункту пропуску.

З метою конспірації іноземці просувалися до державного кордону лісами та полями, оминаючи всі населені пункти на своєму шляху. За три кілометри від державного кордону їх затримали співробітники відділу прикордонної служби "Гірськ". Виявилося, що шестеро іноземців уродженці Кавказького регіону, а сьомий навіть не мав при собі документів.

На місце події одразу виїхали співробітники відділу міграційної поліції ГУНП в Чернігівській області. Вони встановили, що особа без документів – це 23-річний чоловік, який за кілька днів до цього вчинив грабіж на півдні країни. Правоохоронці передали його колегам з Одеської області для проведення подальших слідчих дій.

За діяльністю шістьох іноземців наразі слідкують співробітники відділу міграційної поліції Чернігівщини. Чоловіки мають добровільно покинути межі України упродовж кількох днів. У протилежному випадку поліція буде ініціювати процес примусового видворення їх з України.

Окрім того, співробітники міграційної поліції Чернігівської області готують звернення до Державної міграційної служби щодо подальшої заборони цим особам в’їжджати в Україну.

Нагадаємо, що за перше півріччя 2021 року міграційна поліція Чернігівщини склала понад 2500 адміністративних протоколів на іноземців.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.