На Чернігівщині посіяли кукурдзу на 22,3 гектарах аеропорту
Державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель ГУ Держгеокадастру у Чернігівській області проводили контрольну перевірку.
Під час якої виявили, що на території міста Прилуки Чернігівської області в постійному користуванні квартирно-експлуатаційного відділу м. Чернігів перебуває земельна ділянка площею 688,2969 га. Ці землі визначені як землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, а цільове призначення – для розміщення та постійної діяльності Збройних Сил України.
Проте частину цієї ділянки площею 22,3 га цьогоріч засіяли кукурудзою.
Державний інспектор Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області склав матеріали перевірок та передав правоохоронним органам для вжиття відповідних заходів реагування.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України
На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33
Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.