Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 травня, 01:21:28

За минулу добу у Чернігівській області виявлено 13 нових випадків COVID-19

08.08.2021   17:36Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 8 серпня в області зафіксовано 13 нових випадків COVID-19.

З них 11 у Чернігові та по одному у Бахмацькому і Семенівському районах.

Усі хворі на амбулаторному лікуванні.

За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало троє інфікованих. З них двоє у Чернігові та один у Ніжині. Один хворий перебував на лікуванні у закладі охорони здоров’я.

Загалом на Чернігівщині 57 908 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 56 124 пацієнти одужали;
– 238 — лікуються амбулаторно;
– 56 — перебувають на госпіталізації у медзакладах;
– 1386 летальних випадків;
– 104 особи померли із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області провели понад 700 тестувань.

Останні новини Чернігівщини

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36

Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.

З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24

Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка

Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24

У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.

"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв