Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 липня, 05:37:40

Рятувальники Чернігівщини ліквідовують пожежу на торфовищі

06.08.2021   10:48Агенцiя

05 серпня о 08:10 під час здійснення моніторингу можливих пожеж в природних екологічних системах, біля с. Лебедівка Гончарівської територіальної громади Чернігівського району було виявлено горіння торфу окремими осередками на загальній площі 0,8 га та глибиною залягання 1-2 метри.

На гасіння від підрозділів Головного управління ДСНС України у Чернігівській області залучено 11 чоловік особового складу, 1 одиниця спеціальної техніки та 2 мотопомпи.

Загрози поширення пожежі на населені пункти та лісові масиви немає. На даний час проводяться роботи щодо обмеження розповсюдження горіння та ліквідації осередків пожежі.

ГУ ДСНС України у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27

У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.

Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44

Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.

Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12

За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).

Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34

Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини