Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 січня, 09:15:40

Керівник Чернігівської обласної прокуратури та представники Офісу Омбудсмана обговорили питання співпраці у сфері дотримання прав людини

05.08.2021   21:55Агенцiя

Сьогодні, 4 серпня 2021 року, з метою реалізації в Чернігівській області Меморандуму про співпрацю, укладеного між Уповноваженим Омбудсманом та Офісом Генерального прокурора, в Чернігівській обласній прокуратурі відбулася робоча зустріч прокурорів з представниками Уповноваженого ВРУ з прав людини.

Зустріч проходила за участі керівника обласної прокуратури Сергія Василини, представника Уповноваженого ВРУ з прав людини в північних областях Вікторії Пєхової та регіонального представника Уповноваженого ВРУ з прав людини в області Ірини Жмаки.
Під час заходу Вікторія Пєхова презентувала щорічну доповідь  Уповноваженого ВРУ з прав людини про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні за 2020 рік.

Окрім того, на зустрічі обговорили проблеми екології (порубка лісів, порушення, які мають місце в рекреаційних зонах), обмінялися досвідом за результатами проведення особистого прийому у місцях несвободи та здійснення моніторингових візитів з метою захисту прав ув’язнених.

Окремо зупинилися на проблемах ромської громади в області, відсутності в них паспортів та житла, невідвідування дітьми школи.
Також акцентовано увагу на відсутності в Чернігівській області центру для надання допомоги постраждалим від сімейного насильства.
Підводячи підсумки зустрічі, Сергій Василина наголосив на необхідності оперативного обміну інформацією, зокрема задля вжиття заходів прокурорського реагування. Засвідчив готовність до подальшої співпраці та проведення ще низки зустрічей задля вирішення проблемних питань та захисту прав людини у Чернігівській області.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.