Триває ремонт ділянки траси Н-07 поблизу Мирного
Ще один відрізок дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка у процесі капітального оновлення. Це ділянка протяжністю 9,6 кілометра між селами Олексинці та Мирне Прилуцького (колишнього Срібнянського) району.
Наразі тут відфрезовано майже 9 км старого покриття. На 7,4 км укладено шар ресайклінгу та шар вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття. Підрядна організація - ТОВ "Спільне українсько-німецьке підприємство "Автострада". Також задіяні потужності ТОВ "ШБУ-77" та ТОВ "ДС Пром Груп".
Нагадаємо, масштабні роботи з капітального ремонту траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка ведуться по території області на майже 143 км. З них більше половини — це стара бетонка, решта - чорнощебеневе покриття, місцями з верхнім шаром асфальтобетону.
Дорога була побудована у 1965-1980 роках. І вже, певна річ, тривалий час не придатна для сучасного навантаження. Місцями сітка тріщин, суцільні руйнації, ямковість, щовесни регулярно утворюються пучини.
В процесі капітального ремонту дорогу буде приведено до сучасних параметрів навантаження та безпеки руху. Повністю замінюється конструктив. Він посилений та витриваліший. Зверху влаштовується два шари асфальтобетону. Проїзна частина укріплюється з обох сторін ще на півметри по типу основного покриття. Робиться водовідвід. Укріплюються узбіччя та укоси.
Станом на початок серпня ремонт ведеться на 11 ділянках траси Н-07 сумарною протяжністю 75,2 км.
Всього ж у рамках Програми президента України "Велике будівництво" 2021 року у Чернігівській області планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення.
За інформацією Служби автомобільних доріг у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27
З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.
В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22
Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 30 жовтня по 8:00 31 жовтня 2025 року 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48
Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.




